Kocaeli Web Tasarım » Rüçhan Hakkı Talebi Ücreti Patent Rüçhan Hakkı talebi ücreti 253.91 ₺ + KDV’dir. Online satın alarak rüçhan hakkı talep işlemlerini yapabilirsiniz.
Kocaeli Web Tasarım » Rüçhan Hakkı Talebi Ücreti
Kocaeli Web Tasarım
+90 212 212 35 18 bilgi(at)kocaeliwebtasarimi.com.tr Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Çerkeşli 41455 Dilovası Kocaeli

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Yaptığımız İşler

Tasarım

Web Tasarım

BlogRÜÇHAN HAKKI TALEBİ ÜCRETİ


Online satın alarak rüçhan hakkı talep işlemlerini anında yapabilirsiniz. Buluş ismi alanına buluş başlığı ile birlikte başvuru numarası da yazılmalıdır. Belgelerin gönderildikten sonra  rüçhan hakkı talep işlemleri yapılır.  • TÜRKPATENT Ücreti 61.61 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 42.30 TL
 • Hizmet Ücreti 150 TL
 • KDV Matrahı 211.61 TL
 • KDV Tutarı %18 38.09 TL
 • Genel Toplam 292 TL


Sepete Ekle

RÜÇHAN HAKKI TALEBİ HİZMET AÇIKLAMASI


1. Ödeme ve talep tarafımıza ulaşır ulaşmaz rüçhan hakkı talep işlemi yapılacak marka dosyası incelenmektedir.

2. Türk Patent ve Marka Kurumu' na yapılmış başvurudan doğan rüçhan hakkına ilişkin rüçhan hakkı belgesi, başvuru sahibinin talebi üzerine aşağıdaki belgelerin verilmesi ile Kurum tarafından düzenlenir. Rüçhan hakkı belgesi, rüçhan hakkının doğduğu başvurunun Sicil sayfasını ve onaylı bir suretini içerir.

3. Takriben bir- iki  hafta içinde, TÜRKPATENT tarafından gönderilen rüçhan hakkı talep yazısı gelir gelmez başvuru sahibine gönderilmektedir.


İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

İstenen Belgeler

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Rüçhan Hakkı Belgesi
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.
Yorumlar

Serpil (7 Mart 2020)

Oldukça çok iyi fiyat, hızlı işlem ve geri dönüşler süper....