Kocaeli Web Tasarım » Ek Süre Talebi Ücreti Patent ek süre talebi ücreti 193.22 ₺ + KDV’dir. Ek süre talebi alarak başvuru işlemlerin kaldığı yerden devamını sağlayabilirsiniz.
Kocaeli Web Tasarım » Ek Süre Talebi Ücreti
Kocaeli Web Tasarım
+90 212 212 35 18 bilgi(at)kocaeliwebtasarimi.com.tr Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Çerkeşli 41455 Dilovası Kocaeli

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Yaptığımız İşler

Tasarım

Web Tasarım

BlogEK SÜRE TALEBİ ÜCRETİ


Online Patent ek süre talebini satın alarak başvuru işlemlerin kaldığı yerden devamını sağlayabilirsiniz. Online satın alarak rüçhan hakkı kayıt işlemlerini anında yapabilirsiniz. Patent/Buluş İsmi  alanına patent/buluş  başvuru numarası da yazılmalıdır. 

 • TÜRKPATENT Ücreti 93.22 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 0 TL
 • Hizmet Ücreti 100 TL
 • KDV Matrahı 193.22 TL
 • KDV Tutarı %18 34.78 TL
 • Genel Toplam 228 TL


Sepete Ekle

REK SÜRE TALEBİ HİZMET AÇIKLAMASI

şu şekildedir;

1. Ödeme ve talep tarafımıza ulaşır ulaşmaz ek süre talebi işlemi yapılacak patent/faydalı model dosyası incelenmektedir.

2. Ek süre talebini satın almadan önce ilgili başvurunun bu şart ve koşulları karşılayıp karşılamadığı konusunda danışmanlarımızla görüşmenizi öneriyoruz.

3. İlgili şartları karşılaması halinde ek süre talebi işlemi yapılmakta ve ilgili dosya kaldığı yerden işlemler devam etmektedir. İlgili işlem sonrarası yapılması gereken iş ve işlemler müvekkile  ayrıca bildirilmektedir. 

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

İstenen Belgeler

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Ek Süre talebine konu patent/faydalı model başvuru numarası ve TÜRKPATENT tarafından gönderilen resmi yazılar
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.
Yorumlar

Meltem (7 Mart 2020)

gerçekten piyasan bayağı düşük fiyatları,